Каміни під ключ

Камины Камины Камины Камины
Камины Камины Камины Камины
Камины Камины  Камины  Камины
Камины  Камины  Камины Камины

 

У кожного з нас камін пов'язаний з сімейним затишком, показником рівня достатку і благополуччя, особливим місцем для відпочинку і відновлення ресурсів організму. Як правило, каміни використовуються не тільки для створення непередаваної атмосфери в приміщенні, але і в якості пристрою для обігріву всієї житлоплощі будинку. Піч-камін — це особлива опалювальна конструкція, яка дає можливість своєму власникові не тільки обігріти всю площу будинку і створити максимальний комфорт в приміщенні, але і використовувати цю систему для приготування та розігрівання їжі.

Універсальність використання печей-камінів

До основних переваг камінів можна віднести автономність конструкції і широку можливість експлуатації. Під час топки можна приготувати або розігріти їжу і просушити вологі речі. Як правило, для таких печей використовують тверде паливо: брикети або дрова.

Купувати піч-камін варто, виходячи з деяких факторів:

  • опалювальна площа;
  • потужність енергоносія.

Печі-каміни бувають декількох типів:

  • З воздухоотводом;
  • з водяним контуром.

Різниця між цими типами камінів полягає в потужності і робочої продуктивності.

Найпотужнішими опалювальними конструкціями вважаються каміни з водяним контуром. Крім того, даний тип камінів володіє невисокою вартістю конструкції і опалювальних матеріалів, високим показником ефективності, можливістю використання гарячої води і підключенням до системи теплої підлоги.

Каміни з повітряним контуром досить прості в монтажі. За невисоку вартість конструкції ви отримуєте швидкий обігрів бажаної площі.

Де купити камін?

Ви можете купити камін у нас на сайті за унікальною ціною. Всі моделі камінів від провідних зарубіжних виробників включили в себе унікальне співвідношення ціна-якість, що дає можливість кожному споживачеві вибрати найбільш підходящий варіант.